Постійні комісії

Склад комісії з питань бюджету і комунальної власності

  1. Зайченко Наталія Миколаївна – голова комісії
  2. Максименко Юрій Володимирович – заступник голови комісії
  3. Глушакова Ірина Вікторівна – секретар комісії
  4. Чирка Олександр Дмитрович – член комісії
  5. Хоменко Яків Миколайович – член комісії
  6. Тишкевич Євгеній Костянтинович – член комісії
  7. Михайленко Володимир Васильович – член комісії
  8. Сергієнко Петро Миколайович – член комісії
  9. Сіментін Сергій Євгенович – член комісії
  10. Білім Галина Володимирівна – член комісії
  11. Новицька Аліна Петрівна – член комісії

 

Склад комісії з питань соціально-економічного розвитку району інвестиційної діяльності, земельних відносин, природних ресурсів, охорони природного середовища та розвитку села:

  1. Новіченко Олександр Володимирович – голова комісії
  2. Оснач Дмитро В’ячеславович – заступник голови комісії
  3. Тужик Володимир Васильович – секретар комісії
  4. Лобас Анатолій Іванович – член комісії
  5. Оладько Михайло Юрійович – член комісії
  6. Попович Олександр Миколайович – член комісії
  7. Рожко Олександр Олександрович – член комісії
  8. Дзюба Григорій Володимирович – член комісії
  9. Комар Леонід Павлович – член комісії

 

Склад комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, культури та роботи з молоддю:

  1. Бадюк Наталія Василівна – голова комісії
  2. Стеценко Петро Васильович – заступник голови комісії
  3. Тищенко Григорій Віталійович – секретар комісії
  4. Васіцька Ангтоніна Леонідівна – член комісії
  5. Зубчик Сергій Федорович – член комісії
  6. Присяжнюк Сергій Степанович – член комісії
  7. Подольський Сергій Вікторович – член комісії

 

Склад комісії з питань законності, правопорядку, прав громадян, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування:

  1. Чудовський Ігор Леонідович – голова комісії
  2. Шенк Тетяна Володимирівна – заступник голови комісії
  3. Сичевський Юрій Анатолійович – секретар комісії
  4. Кузьменко Микола Миколайович – член комісії
  5. Бондар Сергій Валентинович – член комісії
  6. Хаценко Юрій Юрійович – член комісії