Радомишльщина відсвяткувала міжнародний жіночий день

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня в районному Будинку культури, який відкрив свої двері після капітального ремонту,  відбулися урочистості та святковий концерт.

Вітали представниць кращої половини людства з головної сцени району голова райдержадміністрації  Володимир Тетерський,  голова районної ради Олександр Потієнко, міський голова Олег Соболевський. У своїх виступах керівники зазначали, що Радомишльщина славиться своїми жінками — красивими, розумними і працьовитими. Сучасна жінка варта глибокої поваги за те, що на рівні з чоловіками здобуває гідну освіту, опановує потрібні професії, піклується про добробут сім’ї, виховання дітей і процвітання держави. Жінка відіграє неймовірно важливу роль у суспільстві. Вона — берегиня роду, джерело світла, мудрості, турботи, ніжності й любові, комфортних стосунків у робочому колективі, творчих ідей і натхнення чоловіків. Тому багато хто з жінок отримав з рук керівників району почесні грамоти. Депутати Житомирської обласної ради Анатолій Павленко та Микола Григорович теж відмітили одних з найкращих жінок району.

Слова великої  любові матерям-героїням, матерям, які виховали воїнів-героїв, захисників України лунали в залі.

Від усіх чоловіків Радомишльщини виступаючі побажали жінкам здійснення всіх бажань, щоб усі задуми обов’язково втілювалися в життя, а всі перспективні починання щоб давали бажаний результат. Від цього наше життя буде тільки краще.

Для усіх присутніх на святі, а їх було чимало, артисти районного Будинку культури підготували святковий гала- концерт.

P.S. Багато років районний будинок культури стояв в занедбаному стані, аварійний. Завдяки спільним зусиллям районної ради, районної державної адміністрації, міської ради, депутатам Житомирської обласної ради будівля прийняла перших глядачів. На капітальний ремонт було спрямовано 1,2 млн. грн. Відремонтований районний будинок культури став окрасою району.

 

 

 

Добавить комментарий