РАДОМИШЛЬЩИНА ПРОЩАЛАСЬ З ЗАХИСНИКОМ УКРАЇНИ, ПОЛКОВНИКОМ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ МЕЛЬНИКОМ ВАЛЕРІЄМ ІВАНОВИЧЕМ

Двадцять дев’ятого березня, на Меморіалі Слави, громада Радомишля проводжала в останню путь свого земляка, полковника української армії Мельника Валерія Івановича (23.06.1966р.н.), який трагічно загинув 26 березня 2017р. під час виконання військового обов’язку із захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої держави в зоні проведення Антитерористичної операції на сході України .

Валерій Іванович закінчив Радомишльську ЗОШ №3 у 1983 році. Вступив до Київського вищого танкового інженерного училища, яке з відзнакою закінчив у 1988 році.

Свою офіцерську службу розпочав у Групі радянських військ у Німеччині, де проходив військову службу на посаді заступника командира танкової роти з озброєння та заступника командира окремого танкового батальйону з озброєння. Після розпаду СРСР повернувся для подальшого

проходження військової служби в рідну Україну. На військовій службі обіймав посади заступника начальника автомобільної бази з технічної частини, начальника автомобільної служби центру забезпечення Міністерства оборони України.

У 2003 році закінчив з відзнакою Національну Академію оборони України. Проходив службу на посадах заступника командира полку з озброєння, начальника відділу оборонного планування Головного управління

оперативного забезпечення Збройних Сил України та начальника управління організаційно-планового та експлуатації- заступника начальника Центрального автомобільного управління Збройних Сил України Озброєння Збройних Сил України.

За 34 роки сумлінної служби у Збройних Силах України полковник Мельник Валерій Іванович, завдяки своєму високому професіоналізму, вмінню поєднувати теоретичні знання з практикою, своєю ініціативністю, дисциплінованістю, турботою про підлеглих, здобув глибоку повагу та заслужений авторитет у старших командирів, друзів, колег по службі та серед підлеглих. У його роботі завжди були присутні людяність, чуйність, доброта, тактовність, ввічливість та врівноваженість у відношенні до людей.

За час проходження військової служби за сумлінне виконання службових обов’язків близько 20 разів нагороджувався відзнаками Генерального штабу Збройних Сил України, Міністерства оборони України та державними нагородами.

Як справжній офіцер Збройних Сил України Валерій Іванович був прикладом для військовослужбовців у вірному та відданому служінні Батьківщині, виконанні завдань та рішучості у досягненні мети, наполегливості у подоланні труднощів.

Під час виконання обов’язків начальника Озброєння штабу Антитерористичної операції організував та особисто керував технічним забезпеченням військ, залучених до виконання бойових завдань. Завдяки його наполегливій праці не було допущено зривів забезпечення військ озброєнням, боєприпасами та військовою технікою. У ході виконання завдань полковник Мельник Валерій Іванович проявив свої найкращі військово-професійні якості, особливо під час лютневого загострення ситуації в районі Авдіївки, за що представлений до державної нагороди.

Валерій Іванович пройшов славний життєвий та бойовий шлях залишивши по собі добрі спогади, являючи собою приклад відданого служіння Батьківщині. І за нашу з вами свободу й оновлення країни заплатив

страшною ціною — віддав своє життя .

На прощанні з захисником нашої держави були присутні керівники району та міста, учні шкіл, громада Радомишля. В останню путь Валерія Івановича провели друзі побратими.

  

До прощального слова були запрошені генерал-майор Котляр Сергій Семенович, начальник озброєння Збройних Сил України, голова районної державної адміністрації Володимир Романович Тетерський. Від випускників Київського вищого танкового інженерного училища виступив полковник Іванченко Володимир Анатолійович, директор Радомишльської ЗОШ №№ Мельник Наталія Григорівна.

  

Світла пам’ять захиснику України!

Світла пам’ять всім тим, хто загинув, захищаючи суверенітет нашої Батьківщини!

  

Компании Санкт-Петербург Доска объявлений Санкт Петербург Компании г. Санкт-Петербург

Добавить комментарий