Вітання голови Радомишльської районної ради Олександра Потієнка до дня Медичного працівника

Шановні медичні працівники!

Прийміть щирі вітання з вашим наступаючим професійним святом!

Це свято виходить за рамки професійного: адже кожен з нас може згадати людину в білому халаті, якій ми вдячні за професіоналізм, чуйність і доброту,за те, що повернула здоров’я нам або нашим близьким. У людини немає нічого дорожче за життя і здоров’я, і саме вам, медикам ми ввіряємо його з щирою вірою і надією на допомогу.

Сьогодні  наш район приділяє значну увагу  сфері охорони здоров’я. У нашу лікарню і поліклініку надходить сучасне обладнання та нові технології. Техніка — це тільки придаток до розуму, знань і таланту лікаря, до терпіння і уваги медичного персоналу, коли цілющим стає кожне слово, людська підтримка і розуміння, які надаються пацієнтові.

У день Вашого професійного свята хочеться сказати багато теплих та лагідних слів на Вашу адресу. Ви — запорука нашого здоров’я, Ви — наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання і це найголовніше.

Бажаємо Вам задоволення від власної роботи, вдячних пацієнтів, тепла і розуміння в колі сім’ї і, звичайно ж, міцного здоров’я!

З повагою, 

Голова районноЇ ради                                              Олександр Потієнко

Добавить комментарий