Вітання з Днем Конституції України

Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Тільки зріла держава може дозволити собі прийняти Основний Закон. Закон дає нам можливість щасливо жити в нашій улюбленій Україні. Ми пройшли всі ключові кроки для отримання надання українцям права на безвізові поїздки до країн ЄС. Після Революції Гідності, яку розпочала молодь, Україна виконала всі завдання, поставлені їй для отримання візової лібералізації , що дало можливість молодим українцям вільно здійснювати свої мрії: подорожувати, отримувати закордонну освіту.

Сьогодні бути патріотом не лише корисно, для єднання рідного народу, збереження територіальної цілісності своєї держави, підвищення іміджу України на міжнародній арені — але й надзвичайно модно.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень, заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Із святом вас, дорогі співвітчизники!

З повагою Олександр Потієнко, голова районної ради

Добавить комментарий