На Радомишльщині відбудеться урочисте відкриття стели «Борцям за волю України»

У місті Радомишль 27 червня о 12 годині на Соборному майдані  відбудеться урочисте відкриття стели «Борцям за волю України».

На місці, де колись десятки років височів пам’ятник тоталітаризму, сьогодні височіє стела, увінчана  українським тризубом.

Десятки людей приймали участь в її встановленні і на це пішов не один день. Багато розмов точилося навколо цієї події, але Радомишльщина буде мати вперше пам’ятник Героям України.

Чимало сил та вміння доклали до створення стели Леонід Самійлик (начальник Радомишльського районного сектору УДСНС, монтаж) та працівники районного сектору УДСНС;  Петро Лантух (автор ідеї); Олександр Пашинський, Олександр Левандовський, Анатолій Савчук та Руслан Стеценко, які втілили ідею в камені;  Іван Дмитренко (директор ДП «Радомишльське лісомисливське господарство»), Олександр Гангальський (директор КП «Благоустрій»).

25 років Українській державі, але це лише мить, незначна частина нашого минулого. Життя ставило перед нами випробування, примушувало кожного українця відчути свою причетність до своєї країни, а також  зрозуміти, що ми — господарі на власній землі.

Сьогодні на Сході точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Але ми знаємо, що ми – єдині, що перемога буде за нами. Єдина Україна – іншого шляху у нас немає.

Саме за це зараз в АТО воюють наші герої. На полі битви – захисники, воїни. Вони мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, захищали неньку-Україну  дев’ятеро Радомишлян, коли ворожа куля спинила хоробрі серця і перервала життя справжніх патріотів.

Допоки ми живі — житиме пам’ять про наших героїв. Вони щодня зустрічатимуть і проводжатимуть нас поглядом з меморіальних дошок, нагадуватимуть кожному з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

 

 

 

Добавить комментарий