Відбулося відкриття відділення дитячого садка при Борщівській ЗОШ І-ІІІ ступеня

Дошкільна освіта є першою сходинкою до здобуття якісних знань, фундаментом, на якому будується вся система освіти.

Максимально охопити дітей дошкільною освітою, забезпечити її якість і доступність незалежно від місця проживання, матеріального забезпечення, соціального походження – таке завдання постало перед органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Цими  днями  громада  села Борщів чекала з особливим нетерпінням. 24 червня 2017 року запам’ятається жителям села не просто як сонячний літній день, але і як день відкриття  дитячого садка, вручення випускникам  школи атестату зрілості та відзначення 110 річниці від дня заснування Борщівської школи. Ці довгоочікувані події стали справжнім святом для всіх жителів села.

Різнокольорові повітряні кулі, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості і величезна кількість подарунків – все говорило про те, наскільки значимо відкриття  дитячого садка для громади села.

Розділити радість з мешканцями громади та привітати їх з чудовою подією завітали: голова районної державної адміністрації Володимир Тетерський, голова районної ради Олександр Потієнко, начальник відділу освіти  райдержадміністрації Наталія Яковишена,  народний депутат України Павло Дзюблик, керівник ПП «Чайківка»  Сергій Спановський та інші почесні гості.

Перші особи району привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із отриманням нового затишного садочку та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. У такий нелегкий для країни час є все ж таки і радісні моменти, такі як відкриття дошкільного навчального закладу для майбутнього нашої держави – для дітей.

До ремонту та облаштування садочку долучилися спільно районна влада, сільська рада,  керівник  ПП «Чайківка» та депутати різних рівнів. Зокрема, з районного бюджету на капітальний ремонт та облаштування садочку були виділені кошти  у сумі – 370 тис. грн. , з бюджету сільської ради – 180 тис. грн.., депутатом обласної ради Павленком А.А. – 180 тис. грн., керівником ПП «Чайківка»- 100 тис. грн.,народним депутатом України Дзюбликом П. – 50 тис.грн.

Під час привітального  слова голова РДА Тетерський  В. Р. та голова районної ради Потієнко О.Л. нагородили почесними грамотами сільського голову П. І. Макарова,  керівника  ПП «Чайківка»  С. М. Спановського, вчителів-пенсіонерів Борщівської ЗОШ – О. С. Антонюк, В. І. Огороднійчук та вчителя  Н. М. Михальченко., а також вручили  комплекти іграшок та розвивальних ігор для  майбутніх вихованців садочку.

Батьки задоволені, а в дитячих очах не згасає іскринка щастя, адже вони отримали свій „дім радості”, де будуть навчатись, виховуватись, спілкуватись з однолітками і успішно готуватись до навчання у школі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
З матеріалів сайту: radrda.gov.ua
Мейн хантер арбалет цена купить Интернет магазин арбалетов, луков, стрел

Добавить комментарий