Радомишльщина відсвяткувала головне свято країни

Радомишляни та гості міста відсвяткували 26 річницю незалежності України. Свято розпочалось з виставки народних майстрів та підростаючого покоління, які презентували свої роботи: вишиті  рушники та картини, ляльки-мотанки, різьблення по дереву та інше.

Вперше в нашому районі пройшов конкурс «Страви мого краю». Усі присутні могли відвідати виставку-продаж, де свої кулінарні здібності презентували майстри та майстрині з різних сіл нашого району. А щоб краще страви смакували приправляли їх українськими народними піснями.  Переможці конкурсу були нагороджені дипломами та цінними подарунками від Радомишльської райдержадміністрації та районної ради. В смачній боротьбі перше місце отримала Чайківська сільська рада. Кошти, які зібрали сільські ради з цього конкурсу пішли на потреби сім’ям загиблих в АТО.

Навіть складні погодні умови не змогли завадити виступу дитячих колективів Радомишльщини, які відбулися в районному будинку культури.

Після цього свято продовжилось на Соборному майдані. Радомишлян та гостей свята привітали голова райдержадміністрації Володимир Тетерський та голова районної ради Олександр Потієнко, секретар міської ради Валентина Легенчук. Вони побажали усім  міцного здоров’я та щастя, добра та миру, достатку та щедрої долі, сили та наснаги та нагородили Почесними грамотами підростаюче покоління району за здобуті перемоги на рівні області  та країни. Свої нагороди отримали і учасники фотоконкурсу на тему «Моя мала Батьківщина».

По завершенню урочистої частини усі присутні мали можливість насолодитись святковим концертом за участю фольклорних колективів району та гостей найпатріотичнішого гурту України «Made in Ukraine».

         Закінчилося свято дискотекою.

 

Order cheap videoart3d on our website with discounts.

Добавить комментарий