Відбулась конференція педагогічних працівників району

Традиційно у серпні, перед початком нового навчального року, по всій Україні відбуваються серпневі педагогічні конференції, на яких педагогічна спільнота підводить підсумки роботи за минулий рік та схвалює основні завдання, які педагоги будуть вирішувати та над якими будуть працювати впродовж наступного навчального року.

Районна педагогічна конференція відбулась і у нашому районі 30 серпня у районному Будинку культури. В роботі конференції взяли участь представники педагогічних колективів навчальних закладів району.

До привітального слова були запрошені голова районної державної адміністрації Володимир Романович Тетерський та голова районної ради Олександр Леонідович Потієнко.

Голова районної державної адміністрації В. Р. Тетерський привітав всіх педагогів з початком нового навчального року, побажав плідної та натхненної праці.

Розуміючи всі проблеми сьогодення, районною державною адміністрацією спільно з районною радою, органами місцевого самоврядування вживаються всі заходи щодо сприяння організації роботи навчально-виховних закладів нашого району.

Зокрема, протягом 2016 року з районного бюджету на освітню галузь спрямовано 10,1 млн. грн., з яких на оплату праці додатково виділено 1,9 млн. грн., закуплено інтерактивні комплекси для загальноосвітніх шкіл району на суму 200 тис. грн., на капітальний ремонт покрівлі в Радомишльському ліцеї та радомишльській гімназії – 766 тис. грн., забезпечено виплати на курси підвищення кваліфікації для вчителів району, виділено кошти на забезпечення підвозу учнів до місць навчання на суму 843 тис. грн.

З метою енергозбереження та підвищення енергоефективності було переобладнано котельню Великорацької ЗОШ  на суму 312 тис. грн., здійснено ремонт теплотрас ЗОШ № 3 та Чайківської ЗОШ на суму 186 тис. грн. В грудні 2016 року було придбано шкільний автобус (Кочерівська ЗОШ І-ІІІ ст.) за кошти ДФРР і сільської ради у співвідношенні 70% на 30%. За 1 590,00 тис. грн.

Упродовж 2016 року своєчасно та у повному обсязі виплачувалася заробітна плата працівникам установ та закладів освіти, заборгованість не допускалася. В серпні 2016 року виділено 56,3 тис. грн. з нарахуванням на преміювання вчителів з метою стимулювання роботи з творчою обдарованістю. В грудні 2016 року педагогічні працівники району отримали грошову винагороду за сумлінну працю на виконання ст. 57 Закону України «Про освіту» у розмірі 50% від посадового окладу, а непедагогічні працівники премію у розмірі 30 % від посадового окладу.

Загальна сума коштів за 2016 рік становить 46,7 млн. грн., з них:

На заробітну плату з нарахуваннями – 34 млн. грн.

На енергоносії – 4,8 млн. грн.

Протягом 2017 року з районного бюджету на галузь «Освіта» додатково було виділено кошти в сумі 4,8 млн. грн., з них на оплату праці 1,1 млн. грн., забезпечено виплати на енергоносії у сумі 410 тис. грн., на харчування учнів – 236 тис. грн.

Для забезпечення дітей району дошкільною освітою спільно з органами місцевого самоврядування було проведено роботи щодо реорганізації Радомишльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 ім. І. Самоплавського в Радомишльський навчально-виховний комплекс та обладнано у цьому закладі дошкільне відділення, таким чином великий мікрорайон Рудня буде мати відновлений дитячий садок. Загальна сума коштів, яка була виділена з бюджету на ці цілі, складає майже 2 млн. грн.

Проведені роботи з  реконструкції Борщівської ЗОШ з метою створення НВК. За 2016-2017  роки було  витрачено на вказані цілі 581 тис. грн.

Відповідно до системи реформування закладів освіти сесією районної ради було прийнято рішення про створення у нашому районі  опорного загальноосвітнього навчального закладу. Таким закладом стала Радомишльська гімназія, до складу якої увійшли 3 філії. З метою створення належних умов навчання районною державною адміністрацією було підготовлено та подано документи до Державного фонду регіонального розвитку для проведення робіт з термосанації. Загальна вартість робіт складає 6,2 млн. грн., 1,8 млн. грн. було виділено з районного бюджету на умовах співфінансування.

З метою забезпечення роботи газових котелень у опалювальний період 2017-2018 року з районного бюджету були виділені кошти у сумі 263,4 тис. грн. для проведення робіт щодо встановлення передавачів даних.

Також голова райдержадміністрації В. Р. Тетерський зазначив, що спільні зусилля районної державної адміністрації, керівництва та депутатського корпусу районної ради, міської, селищних та сільських рад і в подальшому будуть спрямовані на створення належних умов для навчання та виховання наших дітей та отримання ними якісної освіти.

Добавить комментарий