ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ, А ТАКОЖ 50-РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ ДЮСШ

ідзначення    Дня  фізичної культури та спорту, цього року в нашому районі  співпав з гучною подією, святкуванням 50-річного ювілею  Радомишльської дитячо-юнацької спортивної школи.

Напередодні свята 8  вересня о 12-00  біля святково оформленого ново- відремонтованого приміщення ДЮСШ   та з нагоди  50 –річного ювілею, зібралися керівництво району та міста, представники області, тренери та вихованці ДЮСШ, а також гості свята.

  

За період із часу заснування школа виховала багатьох спортсменів, які прославили не тільки Радомишльщину, але й увесь наш край. Її вихованці ставали чемпіонами та призерами у складі збірних України та СРСР з різних видів спорту, чемпіонами Європи та світу.

За роки діяльності у школі змінювалися керівники, тренери, учні. Єдине, що лишалося незмінним, – головна мета діяльності ДЮСШ. Спортивна підготовка дітей, підлітків та молоді, гармонійний розвиток особистості, зміцнення здоров’я вихованців, розвиток їхніх здібностей – усе це вкладено в основу роботи спортивного закладу,  який  вже  останні 23 роки очолює Заслужений тренер України з велоспорту, майстер Спорту Радянського Союзу Кострицький Сергій Павлович.

Школа була і залишається кузнею здоров’я, рекордів та спортивних традицій, а її вихованці і зараз  прославляють  наш район своїми успіхами на турнірах всеукраїнського та міжнародного рівнів.  Наразі у ДЮСШ діє  8  спортивних секцій:  велоспорт, дзюдо, футбол, легка атлетика  та ін.

У закладі займається більше  300  юнаків та дівчат, з якими працюють фахові тренери-викладачі.

З привітальним словом до всіх присутніх звернувся голова РДА В.Р.Тетерський, депутат обласної ради  М. Григорович, директор  Радомишльської ДЮСШ С.П.Кострицький.

 

Всі присутні   оглянули нововідремонтоване приміщення та мали  змогу  проїхатися на новий велисопедах, придбаних для ДЮСШ за кошти районного бюджету.

 

 

 

Далі свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту продовжувалося в приміщенні районного Будинку культури за участю  голови районної державної адміністрації Володимира Тетерського ,голови районної ради Олександра Потієнка, заступника міської ради Зої Міхненко, начальника відділу у справах сімʼї, молоді та спорту  РДА Олега Гончаренка, заступника начальника  управління у  справах сім»ї, молоді та спорту ОДА Сергія  Козловця, спортсменів, тренерів, всіх фахівців галузі спорту, ветеранів та шанувальників фізкультурно-спортивного руху .

На початку урочистого заходу до присутніх з вітальною промовою звернувся голова районної державної адміністрації Володимир Тетерський, який відмітив, що районна влада переймається питаннями розвитку фізичної культури та спорту. Прикладом цього є капітально відремонтоване  приміщення ДЮСШ , на  яке виділено  700 тис грн.. з районного бюджету, придбано  спортивного інвентаря для ДЮСШ на суму 230 тис. грн..(а це обладнання тренажерного залу спортивним інвентарем, велосипеди та  інший спорвний інвентар), а також на наступний рік  заплановано провести капітальний ремонт спорткомплексу  «Динамо» . Побажав любителям спорту міцного здоров’я, енергії, бадьорості духу та олімпійського довголіття.

  

В свою чергу голова районної ради Олександр Потієнко  та заступник міського голови Зоя Міхненко також   привітали  всіх зі святом  та щиро побажали усім  присутнім міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

Голова районної державної адміністрації  та голова районної ради вручили Почесні грамоти районної ради та районної державної адміністрації тим фахівцям, чия праця поповнила скарбницю спортивних здобутків району. Також були вручені грамоти від міської ради та  обласних громадських організацій фізичної культури та спорту.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації  нагородив  переможців конкурсу «Вікторія» в різних номінаціях.

Після завершення урочистостей відбувся святковий концерт.

 

З сайту radrda.gov.ua

 

Добавить комментарий