Лісівники Радомишльщини протестують проти Стратегії реформування лісового господарства

Сьогодні більше 300 працівників лісового господарства Радомишльщини зібрались на акцію протесту біля адміністративної будівлі Радомишльської районної ради.

Обурення лісівників викликало схвалення Кабміном Стратегії реформування лісового господарства України. На їхню думку, це прямий шлях до приватизації лісів та ліквідації державних лісгоспів. Лісівники вимагають скасувати рішення Кабміну про схвалення Стратегії, відмовитись від ідеї створення єдиного лісогосподарського підприємства, унеможливити приватизацію лісів або передачу їх у концесію.

Також лісівники вимагають підпорядкувати лісгоспи Кабміну (замість Міністерства агрополітики), ввести електронний облік лісокористувачів та призначити нового керівника Державного агентства лісових ресурсів.

Під час проведення мирної акції, лісівники району передали текст звернення  працівників ДП «Радомишльське ЛМГ», ветеранів галузі та представників громадськості присутньому голові районної ради Олександру Потієнко, для відповідного реагування та розгляду звернення на черговій сесії районної ради. Такеж звернення було передано для розгляду на сесію новоствореної Радомишльської ОТГ.

Текст Звернення лісівників району

Добавить комментарий