Радомишльським РВ з питань пробації було ініційовано зустріч з головним спеціалістом міграційної служби Радомишльського району.

Втрата документів рано чи пізно трапляється практично з кожним. Найнеприємніше – втратити  паспорт громадянина України, адже це головний документ, що засвідчує особу в нашій державі, а без нього виникає маса складнощів.

      Нещодавно до Радомишльського районного відділу з питань пробації звернувся за консультацією підобліковий Л. з приводу втрати ним паспорта громадянина України. Начальником Радомишльського районного відділу з питань пробації 22.02.2018 було ініційовано зустріч суб’єкту пробації з  головним спеціалістом Радомишльського районного сектору міграційної служби Тетяною Бондаренко, яка детально розповіла, що при  втраті паспорту громадянина України, зволікати з виготовленням нового не варто. Адже через деякий час він зі здивуванням можете з’ясувати,  що став позичальником значної грошової суми у банку.

      Аби уникнути непередбачуваних труднощів, потрібно якнайшвидше звернутися у відділення міграційної служби у своєму місті чи районі. Зі слів головного спеціаліста Тетяни Бондаренко, процедура оформлення нового посвідчення особи не складна для громадян, основне навантаження у цій справі на себе приймає міграційна служба. Спеціалістом була надана консультація громадянину Л. та надано перелік документів, які він має подати, щоб оформити новий паспорт у виді ID-картки. 

      Отже, якщо ви втратили паспорт громадянина України, перш за все вам слід звернутись у міграційну службу за місцем реєстрації проживання або фактичного перебування.

Начальник Радомишльського РВ з питань пробації                    Т.В.Нестерчук

Добавить комментарий