Радомишльським РВ з питань пробації було ініційовано зустріч з заступником начальника відділу Радомишльського бюро безоплатної правової допомоги.

Начальником Радомишльського  районного відділу з питань пробації підполковником внутрішньої служби  Нестерчук Тетяною 10.04.2018 була організована зустріч суб’єктам пробації із заступником начальника відділу Радомишльського бюро безоплатної правової допомоги Флейшер Тамарою, на яку був запрошений і начальник відділу з питань соціальної роботи Радомишльського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Жилич Мирослав.

Тамара Михайлівна  проінформувала, про діяльність Житомирського місцевого центру та Регіонального  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та послуги, які надаються ними для населення, а також про положення Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та надала вичерпні відповіді на запитання.

Вона також розповіла суб’єктам пробації про законодавчі зміни, які почали діяти з 1 січня 2018 року. Розказала і про правопросвітницький проект «Я маю право!» Міністерства юстиції України, який спрямований на формування нової правової свідомості шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту.

Тамара Михайлівна зазначила, що надання безоплатної правової допомоги є нагальною потребою для громадян, адже кожен з нас потребує  кваліфікованої правової допомоги для захисту особистих прав.

Начальник Радомишльського районного

відділу з питань пробації                                                                    Т. Нестерчук

 

Добавить комментарий