Радомишльським РВ з питань пробації була організована екскурсія суб’єктам пробації до Радомишльського історико краєзнавчого музею.

07.05.2018р. напередодні Дня пам`яті та примирення, фахівцем (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробації) Радомишльського РВ з питань пробації Романом Сладковським було організовано екскурсію до Радомишльського історико краєзнавчого музею для під облікових осіб. Метою даного заходу було донесення до суб’єктів пробації історичної правди про війну та їх героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрат.

Під час екскурсії засудженні ознайомились з біографіями солдатів — героїв, які загинули на території нашого району та прослухали лекцію на тему «Друга світова війна. Передумови, причини та наслідки», яку провів екскурсовод Радомишльського історико краєзнавчого музею Сергій Галицький.  Також клієнтам пробації були представлені зразки уніформи та спорядження часів Другої світової війни з особистої колекції Романа Сладковського.

Даний захід зацікавив клієнтів пробації, вони задавали питання та з цікавістю розглядали представлені експонати. Ми плануємо щороку проводити захід такого формату, адже не можна залишати без уваги тему жахливої трагедії ХХ століття, якою є Друга світова війна.

Персонал Радомишльського районного відділу з питань пробації висловлює подяку екскурсоводу Галицькому Сергію Францовичу за цікаву, доступну  екскурсію та професіональний підхід до своєї роботи.

Начальник Радомишльського РВ з питань пробації                    Т.В. Нестерчук

Добавить комментарий