Зустріч з лікарем фтизіатром Радомишльської ЦРЛ М.І. Богачуком.

07 червня 2018 року відбулася робоча зустріч за ініціативи начальника Радомишльського районного відділу з питань пробації Тетяни Нестерчук з лікарем фтизіатром Радомишльської ЦРЛ Миколою Богачуком  щодо обговорення та спільного виконання Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, затвердженого спільним наказом Міністерства юстиції України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства внутрішніх справ України від 3 квітня 2018 року № 974/5/467/609/280.

Під час зустрічі були обговорені дії та повноваження лікаря фтизіатра щодо засуджених осіб, які звільняються з установи виконання покарань і є хворими на заразну форму туберкульозу, з урахуванням положень вищезазначеного Порядку.

На кінець зустрічі Тетяною Нестерчук було запрошено лікаря фтизіатра Миколу Богачука на 11.06.2018 року до відділу пробації для зустрічі із  суб’єктами пробації, які перебувають на обліку в Радомишльському РВ з питань пробації. Адже в наш час хвороба туберкульоз залишається однією з найбільш небезпечних у світі — щодня від неї помирає близько 5 тисяч людей. Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Східна Європа — одна з найнебезпечніших територій. Україна — серед лідерів за швидкістю розповсюдження недугу.

 

Начальник Радомишльського РВ з питань пробації                         Т. Нестерчук

Добавить комментарий