На Радомишльщині вшановують пам’ять загиблих у Другій Світовій війні.

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Цього дня, голова районної ради Олександр Потієнко, перший заступник голови райдержадміністрації  Віктор Приймак, районна організація  ветеранів, на чолі з Валерієм Жлуктенко,  представники Радомишльської міської ради вшанували пам’ять загиблих на меморіалі Слави покладанням квітів.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Добавить комментарий