Привітання з Днем молоді!

Від імені депутатського корпусу районної ради та від себе особисто шлемо Вам наші щирі вітання з Днем молоді!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.Немає в житті прекраснішої пори, аніж молодість. Бути молодим означає вірити у свої сили, бути безстрашним та неупередженим.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє. Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Тому з нагоди свята бажаю усім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого прагне ваш розум та душа.

Твердо знайте – молодість не вік, молодість – це стан душі!

Залишайтесь молодими!

З повагою

Голова районної ради Олександр Потієнко

 

Добавить комментарий