День молоді у Радомишлі

День молоді в Україні – це знаменна дата не тільки для молодих людей, а й слушна нагода для всіх задуматися про те, як же максимально реалізувати себе для благополуччя своєї сім’ї, суспільства, держави.

24 червня  2018 року у  Радомишльському міському парку  відбулося святкування Дня молоді. Організатори підготували оригінальну концертну програму, розважальні заходи. Працювали атракціони та виїзна торгівля.

З вітальним словом до радомишлян та гостей Радомишльщини  звернулись  голова районної державної адміністрації Світлана Ковальчук та голова районної ради Олександр Потієнко. Вони щиро привітали всіх присутніх  з «наймолодшим» святом сучасної України — Днем молоді та нагородили пам’ятними подарунками найактивніші громадські організації району — молодіжну громадську організацію «Професійних видів єдиноборств» (керівник Сергій Дзюба) та молодіжний хореографічний танцювальний колектив «Імпульс».

Створювали веселий і святковий настрій  молодіжні гурти радомишльщини , хореографічні колективи та юні таланти. Веселим  і захоплюючим було розважальне шоу «Хто зверху». Свої  таланти  могли показати радомишляни у  грі «Караоке», різноманітних конкурсах та розвагах.

Завершилося свято  молодіжною дискотекою.

  

Добавить комментарий