Радомишльський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області долучився до заходів з нагоди Всеукраїнського тижня права.

14 грудня 2018 року в рамках Всеукраїнського тижня права психологом Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр побації» у Житомирській області Аллою Сорокою спільно з начальником Радомишльського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Людмилою Щипанською та головним спеціалістом відділу «Радомишльського бюро правової допомоги» Оксаною Дзюбенко було організовано зустріч з учнями Радомишльського ліцею № 1                      ім. Т.Г. Шевченка. Метою зустрічі було ознайомлення учнів  із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці та, за потреби, захищати. Також увагу дітей під час лекції було звернено на діяльність органів пробації в Україні, їх мету та обсяг завдань, які вони виконують. Учні активно ставили запитання та дискутували.

Через подібні заходи ми прагнемо виховувати у дітей повагу до честі та гідності іншої людини, відповідальність за свої вчинки.

Психолог Радомишльського районного

сектору філії Державної установи «Центр пробації»

у Житомирській області                                                                       А.В. Сорока

Добавить комментарий