Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області організовано зустріч для суб’єктів пробації з представником Радомишльського районного центру соціальних служб для сімї , дітей та молоді.

18 лютого та 25 лютого 2019 року в приміщенні Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області для суб’єктів пробації було організовано зустріч з фахівцем із соціальної роботи Радомишльського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оленою Кубрицькою, яка  спілкувалася із засудженими  про «Вплив алкоголю на життя людини».

Захід спрямований на попередження надмірної кількості вживання алкогольних напоїв та мінімізацію вживання для осіб, які вже мають алкогольну залежність. Алкоголізм – це регулярне споживання великої кількості алкоголю протягом довгого періоду часу. Це найбільш серйозна форма наркоманії у наші часи від якої залежить злочинність нашої нації, адже 80 відсотків протиправних діянь трапляється в стані алкогольного сп’яніння. Завдання заходу — переконання  суб’єктів пробації в згубності вживання спиртних напоїв.

Начальник Радомишльського районного сектору
філії Державної установи «Центр пробації»
у Житомирській області                                                                 Т.В.Нестерчук

Добавить комментарий