Дотація для господарств населення

  Надання і використання коштів з обласного бюджету, що спрямовуються господарствам населення для виплати часткового відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей, корів придбаних господарствами населення у племінних заводів, племінних репродукторів на території області і за її межами у розмірі половини вартості придбання, але не більше 10 000 грн. за голову.

          Надання та використання коштів з обласного бюджету, що спрямовується господарствам населення для виплати відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння, придбаних господарствами населення у сумі рівній вартості придбання, але не більше 7 000 грн. за одиницю, один раз у 5 років.

Надання та використання коштів з державного бюджету,  відповідно до постанови КМУ №110 від 30.01.2019 року «Про внесення змін до постанови КМУ від 7 лютого 2018 року №107».

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація за молодняк, який народився у господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка:

  • від одного до п’яти місяців – 300 гривень за голову;
  • від п’яти до дев’яти  місяців – 700 гривень за голову;
  • від п’яти до тринадцяти місяців – 1500 гривень.

       Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцяти місячного віку.

Загальний обсяг дотації  за молодняк становить 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка

Управління АПР райдержадміністрації

Добавить комментарий