Радомишльським РС філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області організована зустріч суб’єтам пробації з представником Релігійної громади християн віри Євангелівського «Спасіння».

Нещодавно на запрошення начальника Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяни Нестерчук завітав служитель церкви «Спасіння»  Віктор Опанасенко, який розповів свою історію життя та навів приклади з життя інших осіб, які були на самому «дні», піднялися та стали прикладом для інших. Звернув увагу на те, до чого може призвести протиправна поведінка, оточення з негативним впливом, вживання алкоголю та наркотичних речовин. Кожна людина може розпочати своє життя з чистого аркушу в будь-якому віці, головне зробити вчасно висновки. 

       Служитель церкви доніс присутнім, що при церкві «Спасіння» діє реабілітаційний центр, де алко- та наркозалежним людям допомагають звільнитися від залежності та відновитись як особистості.  

       Віктор запропонували свою підтримку суб’єктам пробації, залишив номер телефону і сказав, що до нього можна звернутися в будь-який час за слушною порадою,  він завжди підтримає у скрутну хвилину і не залишать людину один на один з своїми проблемами.

Радомишльський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації»у Житомирській області

Добавить комментарий