Радомишльським РС філії Державної установи «Центр пробації» спільно з Бюро правової допомоги проведено просвітницьку бесіду з нагоди Дня захисту дітей.

 Радомишльським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області спільно з заступником начальника відділу Радомишльського бюро безоплатної правової допомоги Тамарою Флейшер для неповнолітніх суб’єктів пробації та їх батьків було проведено просвітницьку бесіду на тему «Знай свої права» з нагоди Дня захисту дітей. Під час проведення бесіди основна увага  неповнолітніх зверталась на необхідність вчасного реагування щодо порушення власних прав. В ході спілкування було роз’яснено про взаємні права та обов’язки батьків і дітей. Неповнолітні суб’єкти пробації та їх батьки мали можливість отримати вичерпні відповіді від Тамари Михайлівни на всі питання, які в них виникали. 

      Також неповнолітніх суб’єктів пробації було запрошено для участі в розважально-конкурсному заході «Щасливе дитинство», який організований Радомишльською міською радою та присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Радомишльський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області             

Добавить комментарий