НА СЕМІНАРІ ІЗ ЗАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ЗАЙНЯТОСТІ

Для ознайомлення із державними гарантіями у сфері зайнятості 07 серпня в приміщенні Радомишльської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар для безробітних із загальних питань зайнятості. На семінар була запрошена представник Пенсійного Фонду Рудницька Наталія Анатоліївна.

На семінарі присутніх ознайомили з основними послугами державної служби зайнятості та сучасними підходами щодо їх отримання, електронними сервісами державної служби зайнятості, запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу,загрозами нелегальної трудової міграції та актуальної інформацією про стан ринку праці.

Наталія Анатоліївна роз’яснила присутнім переваги легалізації заробітних плат та трудових відносин, їх взаємозв’язок зі страховим стажем та майбутньою пенсією. І запропонувала долучатись до дистанційних форм обслуговування громадян, зокрема через веб-портал Пенсійного фонду України, здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на пенсійні права громадянина. Також було надано інформацію про можливість підключення sms-послуг, яке включає в себе набір стандартних повідомлень щодо призначення, перерахунку, припинення або поновлення виплати пенсії, а також про накопичений страховий стаж та відповідно сплату страхових внесків роботодавцями.

Всі учасники мали можливість отримати відповідь на свої запитання.

Добавить комментарий