У РАДОМИШЛІ ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Теплі усмішки, піднесений настрій і сердечні вітання. Усе це відбувалося 6 грудня в Радомишльському міському Будинку культури, де пройшли урочистості та святковий концерт з нагоди професійного свята народовладдя – Дня місцевого самоврядування.

Ця святкова подія зібрала в одну родину депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, ветеранів самоврядних органів, чия наполеглива праця, воля, енергія, професіоналізм творять історію місцевого самоврядування району.

Зі щирими словами привітань звернулися до присутніх голова районної ради Олександр Потієнко. Зокрема він зазначив: «Життя району, добробут його мешканців – це постійний розвиток. І основа цього розвитку – порозуміння, співпраця усіх гілок влади, усіх посадовців, депутатів місцевих рад заради вирішення актуальних для територіальних громад району питань.»

На завершення виступу голова районної ради висловив переконання, що діяльність органів місцевого самоврядування і в подальшому буде спрямована на вирішення нагальних проблем, підвищення життєвого рівня наших людей. Він щиро привітав присутніх зі святом, побажав здоров’я і, головне, відданості обраній справі.

З вітальними словами до колег звернувся Радомишльський міський голова Володимир Тетерський. Він наголосив, що День місцевого самоврядування — це свято  людей, які вболівають за рідну громаду, дбають про її розквіт і зростання. Сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів. З нагоди професійного свята він побажав колегам здоров`я, миру, злагоди, активної громадянської позиції та єдності.

Традицією стало в цей святковий день нагороджувати кращих працівників органів місцевого самоврядування Почесними грамотами Житомирської обласної ради, районної ради, Радомишльської міської ради. Очільники району та Радомишльської громади відзначили в.о. старост, діловодів, землевпорядників територіальної громади, працівників виконавчого апарату районної та міської рад, ветеранів органів місцевого самоврядування нагородили цінними подарунками. 

Голова районної ради Олександр Потієнко вручив міському голові  Володимиру Тетерському нагороду  за «Кращу спортивну громаду».

Крім працівників органів місцевого самоврядування, того ж дня, лунали вітання і на  адресу захисників — військовослужбовців нашої держави з нагоди Дня Збройних Сил України.

Вітальна святкова програма супроводжувалась чудовими художніми номерами, підготовленими працівниками міського Будинку культури, Будинку дитячої творчості та аматорами художньої самодіяльності.

Добавить комментарий