Привітання голови районної ради з Новим роком та Різдвом Хрестовим!

fff-big-1

Шановні колеги, депутати всіх рівнів, жителі району та громади!

Ось і завершується для всіх нас непростий 2019 рік . Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії.

Дозвольте мені особисто, та від імені депутатського корпусу Радомишльської районної ради VIІ скликання привітати Вас з наступаючим Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Нехай рік прийдешній додасть усім нам нових сил, принесе нові сподівання та втілення заповітного, а саме головне — миру нашій Україні.  Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та  достатком Ваші оселі. Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують Вам життєву силу і натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійних досягнень та творчих  здобутків.

Вірю, що 2020 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку нашого району та громади. Для досягнення цієї мети,  лише злагоджені дії депутатського корпусу районної ради  у співпраці з районною державною адміністрацією, міською радою, з селищними та сільськими радами дадуть очікуваний результат.

Тож нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об’єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла,  зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.

Щастя, тепла, любові, сімейного затишку, успіхів та натхнення, мирного неба над головою!!!

З повагою

Голова районної ради Олександр Потієнко

Добавить комментарий