Робоча зустріч начальника Радомишльського РС філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області з в.о. голови Радомишльського районного суду Житомирської області

24 січня 2020 року відбулась робоча зустріч начальника Радомишльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області Тетяни Нестерчук з в.о. голови Радомишльського районного суду Житомирської області Наталією Сіренко, керівником апарату суду та помічниками судді.

       Під час зустрічі були обговорені питання, які виникають у разі отримання органом пробації ухвали суду, якою доручено скласти досудову доповідь,  в термін встановлений судом, а також робочі моменти, які виникають під час виконання вироків щодо покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

       Також Тетяною Нестерчук було проінформовано, що в Радомишльському районному секторі наявний куратор пробаційних програм, який пройшов відповідне навчання з реалізації пробаційних програм таких як: «Зміна прокримінального мислення», «Подолання агресивної поведінки», «Попередження вживання психоактивних речовин»;  «Формування життєвих навичок». В разі призначення судом обов’язку пройти пробаційну програму відповідно до п.4 ч.3 ст. 76 КК України вона буде реалізована куратором пробаційної  програми з урахуванням того, що строк реалізації пробаційної програми не може перевищувати іспитовий строк, визначений судом.

Радомишльський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації»у Житомирській області

Добавить комментарий