Дізнавались про наслідки незадекларованої праці

6 березня у Радомишльській районній  філії  відбувся спільний інформаційний захід для суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері будівництва,  щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у якому взяли участь  представники Головного управління Держпраці в Житомирській області – О.Севрук, Управління праці та соціального захисту населення Радомишльської РДА – Л.Дудник та ГУ  пенсійного фонду в Житомирській області – Н Рудницька.

Директор центру зайнятості  Олена Кучерявенко  розказувала  присутнім, що працювати у правовому  полі  це зручно і вигідно  як для роботодавців,  які  можуть користуватись  фінансовою підтримкою з боку служби,  так і для  найманих  працівників,  які  стають соціально захищеними з боку держави. 

Наталія Рудницька наголосила що лише за умови сплати внесків не менше мінімального страхового внеску застрахованій особі (найманому працівнику) зараховується страховий стаж для обрахування пенсійних та інших соціальних виплат. А праця неоформлених працівників взагалі призводить до втрати страхового стажу даними особами.

Олег Севрук наголосив  про відповідальність роботодавців  за  недотримання  трудового законодавства. 

Добавить комментарий