В ЄДНОСТІ – СИЛА!

Шановні земляки! У зв’язку з надзвичайною ситуацією, яка склалась у нашому місті, обласним керівництвом було прийнято рішення про організацію роботи блокпостів на під’їздах до м. Радомишль.

З цією метою до м. Радомишля прибуло 20 нацгвардійців, які будуть нести службу спільно з працівниками поліції.

Питання про розміщення та харчування нацгвардійців було вирішено міським головою Володимиром Тетерським  ще в п’ятницю, 13 березня.

Особовий склад Національної  Гвардії  розміщений в навчальному закладі нашого міста.

Висловлюємо щиру подяку Миколі Бойченку, Сергію Спановському, директору ДП «Радомілк» Артуру Дургаряну, приватним підприємцям: Тетяні Зимусі, Миколі Григоровичу та Михайлу Ващуку, які відгукнулись на прохання міського голови Володимира Тетерського та надали продукти для організації харчування нацгвардійців. А також велика подяка Віктору Шутці , директору Радомишльської санаторної школи-інтернату за надану постільну білизну, та керівництву військової частини А3258 за надані ліжка.

Дякуємо всім, хто у нелегкий час допомагає реально вирішувати проблеми, які виникають у зв’язку з надзвичайною ситуацією.

ТОВ «Нікдарія», яка здійснює свою діяльність на території Радомишльської міської ради, відгукнулось на прохання міського голови Володимира Тетерського для вирішення проблеми, яка постала перед нашою громадою у зв’язку із поширенням вірусної інфекції.

Товариство прийняло рішення надати фінансову допомогу для КНП «Радомишльська лікарня» та КНП «Радомишльський центр ПМСД» у сумі  по 15 тис грн для кожного закладу на закупівлю лікарських засобів, медичних виробів, необхідних для виконання заходів спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

Висловлюємо щиру подяку Вам за Вашу небайдужість та реальну допомогу.

Інформуємо населення, що станом на 18 березня 2020 року, іншої фінансової допомоги з будь-яких джерел не надходило ні до міського бюджету, ні на рахунки закладів охорони здоров’я.

Добавить комментарий