ПОВІДОМЛЕННЯ МКП «ВОДОКАНАЛ»

Шановні друзі, шановні споживачі послуг водопостачання та водовідведення.
Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусної інфекції» де серед іншого передбачено гарантії в системі житлово-комунальних послуг.
Однак, вказаним Законом не передбачено механізми покриття касових розривів, що утворяться внаслідок несплати чи несвоєчасної сплати за послуги, що дає МКП «Водоканал».
Наше підприємство знаходиться на повному господарському розрахунку, що означає можливість забезпечення своєї діяльності зі сплати заробітної плати, внесків та всіх податків без находжень з міської ради. Тобто ми не є тягарем для міської громади. Водночас наші тарифи розроблені і затверджені таким чином, щоб не бути надмірним навантаженням і для громадян міста.
Для прикладу можна вказати, що кожного місяця підприємство сплачує біля 60 тис. грн. ПДВ, 110 тис. грн за електроенергію, 30-40 інших податків зборів, біля 200 тис грн. заробітної плати. Ми тримаємося в такій ситуації, завдячуючи добросовісним споживачам.
Виникнення заборгованості, потягне ланцюгову негативну реакцію.
Виходячи із викладеного уклінно прошу дотримуватись договірних зобовязань та строків сплати за надані послуги.

З повагою
Директор Руслан Демчук

Добавить комментарий