ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ НА 25.03.2020

Радомишльський Центр ПМСД:

  1. На прийомі впродовж 24.03.2020 року у лікарів було 41 пацієнт, лікарями надано консультації, призначено лікування; обстежено 5 пацієнтів на дому; 1 пацієнтку було направлено на стаціонар до Радомишльської лікарні;
  2. На телефон чергового лікаря поступив 1 телефонний дзвінок.

Радомишльська лікарня:

  1. За минулу добу до реанімаійного відділення Радомишльської лікарні закладу поступив 1 хворий з діагнозом пневмоніяЖителька м. Радомишль, 1945 р. н., поступила за направленням сімейного лікаря до Радомишльської лікарні. За рентген-дослідженням у жінки діагностовано позагоспітальну двобічну пневмонію тяжкого перебігу. Дихальна недостатність ІІІ ст. Ішемічна хвороба серця. Серцева недостатність ІІ ст.

Медичними працівниками проведено тест на грип А і В, швидкий тест на COVID-19. Результати даних тестів негативні. Захворювання на COVID-19 не підтвердилось.

2. Не зважаючи на реанімаційні дії, хвора померла.КНП «Радомишльська лікарня» має обмежені ресурси із засобів індивідуального захисту, деззасобів, тощо. Вирішується питання щодо забезпечення медичних працівників лікарні засобами індивідуального захисту.

Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх рідних та близьких!

Інформація із сайту Радомишльської міської ради

Добавить комментарий