В РАДОМИШЛІ ПОЧАЛИ ДІЯТИ ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ

З понеділка, 11 травня,  відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, в  країні розпочався перший етап послаблення карантинних обмежень.

На першому етапі виходу з карантину дозволено всім верствам населення та віковим групам заняття спортом у парках, скверах, зонах відпочинку, лісопаркових та прибережних зонах. Також дозволено відвідування спортивних майданчиків.

Дозволено працювати салонам краси, перукарням, але за умов дотримання санітарних умов.

Також відновлюється робота частини закладів та певних видів діяльності (магазинів не продовольчої групи, закладів харчування побутового обслуговування населення тощо). Однак, за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі ТЕБ та НС) від 12.05.2020 року в місті з 18 травня розпочне роботу міський транспорт, але з обмеженням кількості осіб у салоні за спеціальним графіком (додається). Першочергово скористатися міським маршрутом зможуть працівники установ, підприємств та організацій міста  за перепусткою (посвідчення).

ПРОТОКОЛ №13 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Радомишльської міської ради     ТУТ

Добавить комментарий